Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Jesteś tutaj:

Szkolenia medyczne

W swojej ofercie mamy szkolenia i pokazy z pierwszej pomocy dla firm i grup zorganizowanych oraz szkolenia otwarte. Poza integracją, zabawą i przygodą nasze SZKOLENIA uczą, a uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, bezpieczeństwa, profilaktyki przeciw uzależnieniom i pedagogiki.

Prowadzimy szkolenia medyczne dla firm i grup zorganizowanych, przede wszystkim z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Przeszkolenie pracowników firmy w tym zakresie zwiększa ich bezpieczeństwo i komfort psychiczny podczas wykonywania obowiązków. Ciekawe prowadzenie zajęć i ćwiczeń ma dodatkowo funkcję integrującą zaangażowane w nie osoby. Szkolenie medyczne może być więc doskonałym pomysłem na wyjazd firmowy.

Na specjalne zlecenie podejmujemy się też organizacji specjalistycznych szkoleń z konkretnych dziedzin np. szkolenie z obsługi defibrylatorów AED.

Nasi instruktorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem praktycznym jako ratownicy i lekarze. Ciekawie i z humorem poprowadzą zajęcia dla grup o różnym profilu - od uczniów szkoły podstawowej po seniorów. Każdy kursant na zakończenie szkolenia otrzymuje certyfikat.

Zaufali nam